תנור חימום לבית שיעזור לכם לעבור את החורף בשלום - א.ד.ר אורון

תנור חימום לבית

תנור חימום לבית הוא מוצר נדרש גם בישראל, שבה החורף נתפס כלא מאוד קר בהשוואה למדינות אחרות. אחרי הכל, גם כאן יש ימים מאוד קרים עם סופות גשמים, ואין כמו לשבת ליד תנור חימם שמפיץ חום נעים עם כוס קפה / שוקו ולהתכרבל יחד עם האנשים שאוהבים.

אז איך בוחרים תנור חימום לבית?

יש היום מגוון סוגים של תנורי חימום לבית, כשהפופולריים ביותר ביניהם הם רדיאטורים ומפזרי חום. בעבר תנורי הספירלה היו אלה שנמצאו כמעט בכל בית, אולם היום רוכשים אותם פחות משיקולי בטיחות. אז מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים?
  • רדיאטורים - רדיאטורים נמצאו בעבר כמעט בכל בית, והותקנו כחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה. מדובר במתקני מתכת בעלי צלעות במספר משתנה המכילות גופי חימום ונוזל. כאשר מפעילים אותו הנוזל מתחמם ומופץ החוצה דרך שטח הפנים הגדול של הרדיאטור. תוך כדי חימום האוויר הנוזל שברדיאטור מתקרר וזורם חזרה אל המכשיר דרך גוף החימום. הרדיאטור נחשב מאוד בטיחותי כי אין בו אש גלויה או סלילי להט כמו שיש במפזרי חום או בתנורי ספירלה, ולכן הוא מתאים מאוד לשימוש בבתים בהם יש ילדים. החיסרון העיקרי של הרדיאטור הוא משך הזמן שלוקח לו לחמם את החלל.
     
  • מפזרי חום - מפזר חום הוא מכשיר שמחמם מאוד מהר את האוויר, באמצעות מאווררים הפולטים את החום שנוצר בגופי החימום החוצה, וזה היתרון הגדול שלו. החסרונות של המכשיר הם העובדה שהוא מחמם רק את השטח הנקודתי בו הוא מופעל ומתקשה בחימום חללים גדולים. 

תנור חימום לבית רוכשים רק בא.ד.ר אורון

אצלנו בא.ד.ר אורון תוכלו למצוא מגוון תנורי חימום לבית, לרבות רדיאטורים ומפזרי חום. כל המכשירים מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ועוברים את ל בדיקות התקן הן מבחינת בטיחות והן מבחינת איכות. אתם מוזמנים להגיע אלינו, להתרשם מהמבחר הקיים ולקבל ייעוץ מצוות היועצים המומחים שלנו, ולבחור תנור חימום לבית שמתאים באופן מושלם לבית ולהעדפות האישיות שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות תנור חימום לבית ואודות מכשירי חימום לחורף בכלל אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 
תנור חימום לבית