מאוורר תקרה איכותי בעיצובים ייחודיים - אדר אורון שיווק מאוורר תקרה
דף הבית >> מאווררי תקרה

מאווררי תקרה 

התרשמו ממאווררי התקרה היוקרתיים SWING FANS...

מאווררי תקרה - כך בוחרים נכון

מאווררי תקרה תורמים באופן משמעותי לאיכות החיים, ועל כך יעיד כל מי שהתקין מאוורר מסוג זה בביתו או במשרד בו הוא עובד. אחרי הכל, מאווררים אלה גורמים למשב רוח רענן שאתם יכולים לשלוט באופן מלא בחוזקו - וכל זאת מבלי לשלם הון-תועפות לחברת החשמל בגלל הפעלת מזגנים. אבל - כדי ליהנות באמת מכל היתרונות של מאוורר תקרה, חשוב מאוד לבחור אותו נכון. צוות אדר אורון תאורה אסף עבורכם מספר טיפים, אשר יסייעו לכם לבחור את המאוררים שמתאימים לכם:

התאמה לגודל החדר

על מנת להפיק את המרב ממאוורר תקרה, חשוב מאוד שהוא יתאים לגודל החדר. אחרי הכל, מאוורר קטן מדיי לא יצליח לקרר חדר גדול, ומאוורר גדול מדיי עלול לקלקל מאוד את העיצוב הכללי. כדי לסבר את האוזן נגיד, כי עבור חדר של עד 13 מ"ר מומלץ לרכוש מאוורר תקרה בגודל 48-42 אינץ', לחדר של בין 30-13 מ"ר מומלץ לרכוש מאוורר בגודל של כ-50 אינץ' ולחדר של 31 מ"ר ומעלה מומלץ לרכוש מאוורר תקרה בגודל 60 אינץ'.

דרך ההפעלה של מאוורר תקרה

רובם הגדול של מאווררי התקרה ניתנים להפעלה הן באמצעות מפסק והן באמצעות חוט הפעלה המחובר אליהם ומשתלשל כלפי מטה. אבל היום אפשר למצוא הרבה מאווררי תקרה עם שלט. כמובן שכל אחד צריך לבחור את הדרך הנוחה לו, אולם חשוב לזכור כי שלטים יכולים ללכת לאיבוד, וזה לא נעים אם זה קורה דווקא באמצע הקיץ. הדרכים העדיפות יותר להפעלה הן מתג הממוקם ליד המיטה (אם מדובר במאוורר שמותקן בחדר השינה), או בכל מיקום נגיש אחר בחלל. אם בכל זאת אתם בוחרים מאוורר תקרה עם שלט - התקינו על הקיר מעמד ייעודי לשלט והרגילו את עצמכם להחזיר את השלט לשם כל פעם שאתם מסיימים להשתמש בו או לפחות בסוף היום. זה בהחלט יכול לעזור. 

גובה המאוורר

חשוב לזכור, כי מאוורר תקרה עובד באופן האופטימלי כשהוא מותקן בגובה של כ-2.5 מטרים מהרצפה. לכן, אם אתם חושבים להתקין מאווררי תקרה בחלל שתקרתו גבוהה יותר, אל תעשו זאת לפני שתעדכנו את המתקינים שעליהם להביא מוטות הנמכה. אחרת - פעילות המאוורר לא תהיה מורגשת, ולכם יהיה חבל על ההשקעה.

מחירי מאווררי תקרה 

כמובן שמחירים מהווים שיקול חשוב מאוד ברכישה של מאוורר תקרה. למרות זאת, חשוב לזכור כי תמיד עדיף לשלם יותר - ולקבל מוצר איכותי. אחרי הכל, אם תרכשו מאוורר תקרה זול אשר אחרי מספר חודשים יפסיק לעבוד - תצטרכו לשלם לא מעט על תיקון במקרה הטוב או לרכוש חדש במקרה הפחות טוב - וזה כבר יעלה לכם הרבה יותר. לכן, לפני שאתם רוכשים מאווררי תקרה אין ספק שחשוב שתעשו סקר שוק קצר, אבל כדאי מאוד שהבחירה תהיה מושכלת ותיעשה על פי איכות המאוורר ולא (או לפחות לא רק) על פי מחירו.

אחריות היא מילת המפתח

מאווררי תקרה, איכותיים ככל שיהיו, הינם עדיין בגדר מוצר חשמלי שעלול להתקלקל, אם בגלל בלאי טבעי או אם בשל תקלה כזאת או אחרת. על מנת שלא תצטרכו להחליף מאוורר בגלל תקלה פשוטה - חשוב מאוד שתרכשו מאוורר תקרה מתוצרת חברות מובילות בתחום, כדוגמת מאווררי תקרה SWING-FANS ,STAR ואחרות. כשאתם רוכשים מאווררים מתוצרת חברה כזאת אתם רוכשיםם מאווררי תקרה עם אחריות יצרן, המאפשרת לכם לקבל שירות תיקונים מקצועי בכל מקרה של תקלה.

אדר אורון תאורה - מגוון רחב של מאווררי תקרה

מאוורר תקרה ספיר  |  מאוורר תקרה פרל אייר |  מאוורר תקרה לינק  |  מאוורר תקרה דיימונד אייר  |   מאוורר תקרה פרי  |  מאוורר תקרה אופל אייר  |  מאוורר תקרה דיימונד חוץ  |  מאוורר תקרה אופל סטורם  |  מאוורר תקרה אוניקס  |  מאוורר תקרה רובי  |  מאוורר תקרה להר  |  מאוורר תקרה טיטניום אייר

אצלנו באדר אורון תאורה תוכלו למצוא מגוון סוגים של מאווררי תקרה מתוצרת החברות המובילות היום בתחום, לרבות דגם של מאוורר תקרה עם תאורה ואחרים. ברשותנו מאווררים בכל הגדלים, ובמבחר גדול מאוד של צבעים ועיצובים, כך שאין ספק שתוכלו למצוא את אלה שמתאימים לכם.

לקבלת מידע נוסף כמו גם ייעוץ והכוונה לבחירה נכונה של מאווררי תקרה צרו עמנו קשר 
בטל' 09-8619295 או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.