צמודי תקרה - תאורת צמודי תקרה - אדר אורון
דף הבית >> מידע מקצועי >> תאורת צמודי תקרה
תאורת צמודי תקרה

בחירה נכונה של מנורות לבית מתחילה בהתאמת גופי התאורה לגודל החלל. צמודי תקרה יכולים בהחלט להוות פתרון - כנסו
תאורת צמודי תקרה – פתרון נפלא לחללים קטנים (אבל לא רק).

בחירה נכונה של מנורות לבית מתחילה בהתאמת גופי התאורה לגודל החלל.

אנחנו באדר אורון מזמינים אתכם אל אולם התצוגה שלנו, בו תוכלו להתרשם ממגוון גופי התאורה ולקבל ייעוץ מקצועי שיסייע לכם מאוד בתהליך הבחירה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 09-8619295 ונשמח לעמוד לשירותכם.

גופי תאורה בהתאמה מלאה

כשתגיעו אל אולם התצוגה שלנו מיד תוכלו לראות את ההבדל: מחכה לכם כאן מגוון עצום של גופי תאורה באיכות ללא פשרות, מתוכם תוכלו לבחור את אלה שמתאימים בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם. אבל, חשוב לזכור, שבחירת המנורות צריכה לקחת בחשבון שלושה פרמטרים חשובים ביותר – גודל החלל וגובה התקרה.

גודל החלל – כי אם תבחרו מנורות קטנות מדיי או תאורת צמודי תקרה לחלל מאוד גדול, סביר מאוד להניח שהם "ייבלעו" ולא יספקו את האפקט הרצוי הן מבחינת כמות של אור והן מבחינת תופת לעיצוב.

גובה התקרה – כשהתקרה גבוהה יש הרבה יותר מרחב, ולכן גופי תאורה תלויים יתאימו יותר מסוגים אחרים. לעומת זאת, בדירות ובבתים בהם התקרה נמוכה, כדאי יהיה להתקין תאורת צמודי תקרה או שקועי תקרה. בדרך זו גופי התאורה לא יתפסו מקום בחלל ולא יהוו גורם מפריע למעבר ולעיצוב כאחד.

המיקום – בחירת גופי התאורה צריכה להתאים גם למיקום שאתם מייעדים להם; כך למשל, לכניסה לבית תתאים תאורת צמודי תקרה המספקים כמות גדולה של אור; לסלון יתאימו בדרך כלל שנדליר (נברשת) מרכזי ועוד מספר גופי תאורה שימוקמו בקירות הצדדיים; לחדר השינה יתאים גוף תאורה מרכזי צמוד תקרה בדרך כלל או תלוי אבל קצר, ואותו ישלימו שתי מנורות קיר או מנורות עומדות בעיצוב דומה.

אם תיקחו בחשבון את שלושת הפרמטרים הללו, ותשלבו אותם עם הטעם האישי שלכם, אין ספק שתוכלו למצוא ביתר קלות את גופי התאורה שמתאימים לביתכם.

תאורת צמודי תקרה – לא רק לבית

גופי תאורה צמודי תקרה יכולים להיות פתרון מצוין לא רק לבתים פרטיים ולדירות, אלא גם למוסדות ולמפעלים. כך למשל, התקנה של גופי תאורה מסוג זה בחדרי אמבטיה של מלונות ושל מוסדות אחרים יכולה להוות פתרון מצוין שאינו תופס הרבה מקום ותורם מאוד לעיצוב.

תאורת צמודי תקרה יפהפייה מחכה לכם אצלנו באולם התצוגה

אנחנו באדר אורון מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון גופי התאורה צמודי התקרה ובכלל. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את המנורות שמתאימות בדיוק לצרכים שלכם – הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.

אם יש לכם שאלות אודות תאורת צמודי תקרה או אודות כל גוף תאורה אחר, או אם אתם רוצים לקבוע פגישה עם צוות המומחים שלנו באולם התצוגה – חייגו עכשיו 09-8619295 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.