חנות חשמל אדר אורון בנתניה - חובה לראות - תאורת חירום ושלטי יציאה

תאורת חירום ושלטי יציאה

תאורת חירום ושלטי יציאה -
עיצוב נהדר, איכות גבוהה והתקנה קלה.

תאורת חירום איכותית למוסדות ולבתים פרטיים, היא תאורה אשר מאפשרת המשך התנהלות בטוחה גם במקרה של הפסקת חשמל ונפילת מתח.

א.ד.ר אורון משווקת פתרונות תאורת חירום רבים, אשר מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית ומאפשרים לכם להיות בטוחים שגם בשעת הפסקת חשמל יהיה אור במבנה. בין הפתרונות שאנחנו מציעים ניתן למצוא שלטי הכוונה ליציאה, תאורת חירום על הטיח ועוד. 

כל גופי התאורה לחירום מצוידים בגופי תאורת לד איכותיים אשר הם גם חסכוניים מאוד בחשמל וגם מחזיקים מעמד לאורך זמן.

למה צריך תאורת חירום?

התשובה הברורה והמיידית היא, שצריך גופי תאורה בחירום על מנת שגם כאשר יש הפסקת חשמל, קצר או כל תקלה אחרת הגורמת לחשיכה במבנה או בדירה - תהיה לנמצאים במבנה אפשרות להמשיך להתנהל לפחות כמעט כרגיל. גופי תאורת חירום נדלקים באופן אוטומטי כאשר יש יש נפילה של זרם החשמל, ואם בוחרים אותם בצורה נכונה - הם בהחלט מאפשרים להמשיך להתנהל כאילו קיימת במקום תאורה רגילה.

איך בוחרים תאורת חירום?

בחירת גוף תאורת חירום צריכה להתבצע קודם כל על פי הצורך האישי שלכם. אם אתם מחפשים פתרון לדירהת מגורים, תוכלו בהחלט להסתפק בגוף תאורה קטן יחסית, המפיץ אור בעוצמה סבירה. לעומת זאת, אם אתם מחפשים גוף תאורת חירום למשרד או למרחב ציבורי רחב ידיים כמו קניון או אולם תיאטרון - תצטרכו כמובן להתקין גופי תאורת חירום גדולים ועוצמתיים יותר. חשוב מאוד לדעת, כי במקומות ציבוריים ובמיוחד באולמות קולנוע ותיאטרון כדאי מאוד (וגם מחויב על פי תקני הרישוי) להתקין שלטי יציאה שהם עצמם גופי תאורת חירום.

כאשר עומדים בפני בחירת גופי תאורת חירום, חשוב מאוד לבחור כאלה אשר מיוצרים על פי כל תקני האיכות והבטיחות ומגיעים אליכם עם אחריות. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהם ישמשו אתכם לאורך זמן, ושבמקרה של תקלה - יהיה לכם אל מי לפנות. 

אדר אורון לשירותכם

באדר אורון תוכלו למצוא מגוון רחב של גופי תאורת חירום, אשר יאפשרו לכם ולאנשים המגיעים למבנה שבבעלותכם להמשיך לנהל חיי שגרה רגילים ובטוחים גם כאשר זרם החשמל נופל. צוות יועצי התאורה שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהמליץ לכם על גופי תאורת חירום אשר יתאימו בצורה מדויקת לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

אתם מוזמנים להתרשם מחלק מגופי התאורה שנמצאים אצלנו וליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר, ונשמח לסייע לכם לבחור את גופי התאורה המתאימים לכם.    

אדר אורון משווקת רק תאורת חירום בעלת תקן על פי הנדרש!