תאורת חוץ מעוצבת - א.ד.ר אורון תאורה
דף הבית >> תאורת חוץ

תאורת חוץ - תאורה שעושה את ההבדל


תאורת חוץ היא השם הכולל של כל גופי התאורה המוצבים בגינה או במרפסת הפרטיות שלכם, מתוך מטרה לאפשר לכ ולאורחים שלכם ליהנות מישיבה בחוץ גם כשהערב יורד.

א.ד.ר אורון תאורה מציעה לכם מגוון רחב של גופי תאורת חוץ מעוצבים, אשר מאפשרים לכם לעצב את הגינה או את המרפסת שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים.
 
לקבלת מידע נוסף אודות תאורת חוץ ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 09-8619295

 
על מה חשוב לשים דגש כשבוחרים תאורת חוץ?

כאשר מגיעים לתהליך של בחירת גופי תאורה לגינה או למרפסת, חשוב מאוד לבחור אותם כך שיתאימו לתפקידם ויוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. אם אתם מעוניינים לבחור גופי תאורה כאלה, כדאי שתתייחסו בבחירתכם לפרמטרים הבאים:
  • סוג התאורה - יש היום גופי תאורת חוץ לד, אשר מאפשרים לכם ליהנות מתאורה חזקה במיוחד אשר מחזיקה מעמד לאורך זמן. פרט לגופי תאורה אלה, אפשר למצוא גופי תאורה תלויים וצמודים המוארים באמצעות סוגי נורות אחרים, אשר יוצרים מראה יפה יותר של האזור כולו. כדי לדעת באיזה סוג לבחור חשוב להתייעץ עם יועץ תאורה מומחה.
     
  • אלמנטים של תאורה - פרט למנורות שונות שמתאימות להארת שטחים חיצוניים, יש היום גם מנורות ייחודיות וייעודיות אשר יכולות להוות בחירה מושלמת לגינה או למרפסת שלכם. בין גופי התאורה הייעודיים ניתן למנות עמודי תאורה אשר מתאימים מאוד להצבה בשבילים המובילים אל השטח המרכזי של הגינה כמו גם ליד קירות המרפסת, וכן דוקרני גינה אשר מספקים תאורה ממוקדת במקומות ספציפיים שבהם יש פרחים או אלמנטים עיצוביים מיוחדים שאתם רוצים להאיר.
     
  • התאמה לעיצוב הכללי - חשוב מאוד לבחור גופי תאורת חוץ אשר מעוצבים באותו סגנון, וזאת משום שאם הם לא יהיו מעוצבים בסגנון שהוא לפחות דומה, אי התאימות הזאת עלולה ליצור תחושה של חוסר רוגע וחוסר נעימות. לעומת זאת, גופי תאורה ש"מדברים" באותו סגנון תורמים מאוד לתחושה של זרימה ושל הרמוניה במקום. 
     
  • התאמה לתנאי חוץ - לפני שרוכשים תאורת חוץ חשוב מאוד לוודא כי כל גופי התאורה שאתם רוכשים אכן מתאימים לשימוש בחוץ ויכולים להחזיק מעמד ולעמוד איתן בפני כל פגעי מזג האוויר.

א.ד.ר אורון תאורת חוץ לשירותכם

א.ד.ר. אורון תאורה משווקת מגוון רחב של גופי תאורת חוץ המתאימים לשימוש בגינה או במרפסת כאחד. כל גופי התאורה מיוצרים על ידי החברות המובילות, תוך שימת דגש קפדנית על התאמה לתנאי חוץ ולאקלים הישראלי. גופי התאורה מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, ומותקנים על ידי המתקינים המקצועיי של א.ד.ר אורון תאורה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של תאורת חוץ
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.  
תאורת חוץ - א.ד.ר אורון תאורה