תאורת גן - אדר אורון

הצורך בשילוב של תאורה נכונה למבנים ובתים הינו חלק אינטגרלי בכל הנוגע לתכנון ועיצוב של בתים. המשחק עם התאורה משתנה לאורך כל שעות היום כשבחלק נחרב מן הזמן ביכולתנו לספוג אור מבחוץ ובחלקים אחרים נרצה שהתאורה בבית ובגן תעניק את מידת האור הרצויה. 

חלל נוסף בו נרצה לתת ביטוי לתאורה ובמיוחד בשעות הערב הוא באזור הגן והחצרות בבתים. אלו הפכו עצמם לחללים מעוצבים ומושקעים ותאורת הגן מהווה חלק בולט וחשוב בעיצוב ובאמירה של עיצוב הבית כולו. תאורת גן, המתוארת גם כתאורת חוץ, מאירה את הסביבה החיצונית של הבית. שנים אחורה שימוש בתאורה שכזו היה נחשב כעניין של מותרות ורבים מבעלי הבתים הפרטיים העדיפו להשאיר את הגינה באפלה. 

אנו ב"אדר אורון תאורה" עוסקים בשיווק ומכירה של תאורת גן על גווניה ועיצוביה הרבים. בחנות שלנו, הממוקמת באזור התעשייה הישן בנתניה כמו גם ביקור באתרנו, תוכלו לגלות עולם רחב ומגוון של תאורת גן וזאת עבור שילובם בכל עיצוב שעליו חלמתם ועמלתם רבות. 

"אדר אורון תאורה" ראתה במגמה של הוזלת גופי התאורה הזדמנות נהדרת להתפתח יחד עם לקוחותינו גם בתחום של תאורת גן. אנו ב"אדר דורן תאורה" ממליצים ללקוחותינו טרם רכישה של תאורת גן להיוועץ עם אנשי מקצוע בכל הנוגע לצורך ולמידתיות השימוש בתאורה שכזו. 

תאורת גן מחייבת התערבות של איש מקצוע. איש המקצוע יוכל לתת מענה מדויק בכל הנוגע לצורך בתאורה של כל גינה וגינה וזאת תוך התחשבות בפרמטרים דוגמת רוחב הגינה, התאורה הקיימת בה בשעות הערב מן הרחוב, סוגי הצמחייה והתפרסותה, סימון נקודות בעייתיות וחשוכות, תקציב הלקוח וכו'. 

לאחר שהתכנון נעשה על ידי איש מקצוע (אדריכל, מעצבי גינות וכו') ובהתאם לרצונותיו ותקציבו של הלקוח, רק אז יהיה ניתן לדעת באופן מדויק ומקצועי יותר מה הם גופי התאורה להם זקוק כל לקוח. 

אנו ב"אדר אורון תאורה" מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של גופי תאורה לגן. אלו מגיעים במגוון רחב של סגנונות עיצוב ועוצמות אור ומהווים בעצם מענה לכל גחמה או פתרון הנוגע לעיצוב הגינה שלכם. ביקור באתר האינטרנט יביא אתכם להיחשף לגופי תאורה רבים דוגמת עמודי גינה מרחפים ותלויים, גופי תאורה מנחושת, גופי תאורה עומדים, ספוטים להבלטת צמחייה ופינות חשוכות, תאורת שקועת רצפה, דוקרני דשא, פרוז'קטורים ואף תאורה המתבססת על אנרגיה סולארית. 

בנוסף, מתאפשר ללקוחותינו ליהנות מצוות רחב של מקצוענים אשר ישמחו להעניק לכם את הטיפים הנכונים והמדויקים בכל הנוגע למיקום ושימוש נכון של תאורת הגן שלכם, כמו גם פתרונות יצירתיים נוספים הנוגעים לעיצוב הגינה. 
 

תאורת גן