תאורת גינה מעוצבת ועמידה - אדר אורון שיווק תאורת גינה
דף הבית >> תאורת גינה

תאורת גינה – לעשות את הבחירה הנכונה


תאורת גינה מוסיפה הרבה מאוד לעיצוב הכללי של הגינה, ומאפשרת לכם לשהות בה בנעימות ובנוחות גם כשהערב יורד. אצלנו באדר אורון תוכלו למצוא מבחר גדול של גופי תאורת גינה מעוצבים, ולבחור את אלה שמתאימים בצורה מדויקת לגינה ולטעם האישי שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ לבחירת תאורה לגינה שלכם חייגו 09-8619295

איך בוחרים תאורת גינה?

תאורה לגינה כדאי מאוד לבחור על פי הפרמטרים הבאים:
  • התאמה לעיצוב – כל אדם מעדיף לעצב את הגינה שלו בצורה קצת אחרת. יש אנשים שמעדיפים עיצוב כפרי, אחרים מעדיפים דווקא סגנון מודרני ויהיו כאלה שיעדיפו סגנון וינטג' מיוחד. לכן, כאשר בוחרים גופי תאורת גינה, חשוב מאוד לבחור אותם כך שיתאימו לסגנון הכללי ושיתכתבו ביניהם מבחינה עיצובית, היינו – שכל גופי התאורה יהיו בסגנון דומה. כך תוכלו ליצור אווירה מאוד מיוחדת בגינה שלכם, כזאת שתשרה נוחות ונעימות עליכם ועל האורחים שלכם.  
  • התאמה לעיצוב הבית – אמנם יהיו כאלה שיגידו שכאשר מדובר בגינה היא לא חייבת להתכתב בצורה מדויקת עם העיצוב הכללי של הבית, אבל ההמלצה שלנו היא לבחון קודם כל את האפשרות הזאת, כדי ליצור הרמוניה וזרימה בין הפנים והחוץ. 
  • בחירה נכונה של גופי תאורה – בחירת גופי התאורה לגינה צריכה להיעשות לא רק על פי העיצוב שלהם אלא גם על פי צורכי התאורה בגינה שלכם. כך למשל, בגינה גדולה צריך יהיה להציב גופי תאורה המפיצים אור חזק יותר מאשר בגינה קטנה ולבחון את התאמתם של עמודי תאורה או פנסים מסוימים לעיצוב הכללי. כמו כן, אם בגינה מותקנים אלמנטים מיוחדים כמו בריכת דגים, מזרקה או שבילים, חשוב יהיה לבחור גופי תאורה שיאירו אותם באור הנכון כדי ליצור את  הרושם המתאים.
בגלל החשיבות הגדולה שיש לבחירת גופי תאורת גינה, כדאי מאוד לבצע את הבחירה לאחר קבלת ייעוץ מאיש מקצוע בענף, אשר יוכל להמליץ לכם על גופי התאורה המתאימים לגינה הפרטית שלכם.

אדר אורון – תאורת גינה מיוחדת במינה

אדר אורון תאורה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לתחום של תאורת גינה. ברשותנו גופי תאורה מסוגים שונים, לרבות פנסי הצפה, גופי תאורה צמודי קיר, שקועי חומה, דוקרני גינה, עמודי גינה ועוד רבים אחרים.
כל גופי התאורה שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות, ומגיעים אליכם עם מלוא האחריות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ לבחירת תאורת גינה מיטבית לגינה הפרטית שלכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
תאורת גינה