תאורה - אדר אורון חנות תאורה בנתניה
אדר אורון רואה עצמה כאחד מהחנויות המובילות כיום בכל הנוגע לתחום התאורה. ביקור באתר האינטרנט, כמו גם בחנות המפעל בנתניה, יביא אתכם להתרשם ממגוון רחב של מוצרי תאורה, בין אם מדובר בתאורת פנים ולבטח בכל הקשור לתאורן גן אשר הפכה עם השנים לפן נוסף שרבים מלקוחותינו רוצים לתת ביטוי. מעבר לכך, אנו באדר אורון עוסקים אף במתן שירות של פתרונות תאורה ללקוחותינו וזאת באמצעות צוות רחב של אנשי מקצוע המכירים את התחום מקרוב ויודעים אף לשתף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים. 

מיקום החנות בעיר נתניה מביא לפתחנו תושבים רבים בעיר להם גינה וחצר פרטית, זאת נוכח השכונות הרבות בעיר בהן קיימות דירות פרטיות וזאת בנוסף לבנייה המואצת בעיר הממשיכות בבניה של בתים צמודי קרקע בהן גינות וחצרות רבים. אותם לקוחות רואים בעיצוב הגינה חלק נוסף של הבית כהמשך וביטוי של הקו העיצובי. ביטוי לכך הוא ברצון להעניק לגינה מראה ייחודי שכולל בתוכו, באופן טבעי, את הצורך בהתקנה של גופי תאורה לגן. 

בהגיענו לעצב ולתכנן את תאורת הגן יש להתייחס לארבעה מאפיינים: תאורה של צמחיית הגן, תאורה היקפית של הבית\גן, תאורה למעברים והשבילים ותאורה למוקדים ופינות שונות בגן דוגמת פינת ישיבה, פינת אוכל, בריכה או ג'קוזי, פינת הברביקיו ועוד. לכל מאפיינים אלו מספר רב של מוצרי תאורה הנמצאים על מדפינו. בין היתר תוכלו ליהנות בחנות מתאורת גן הכוללת תאורה צמודת קיר, תלויי תקרה, צמודי תקרה, תאורת UP&DOWN, שקועי חומה, שקועי רצפה, דוקרני גינה, עמודי גינה, פנסי הצפה, פרוז'קטורים ועוד. 

הכנה של תאורת גן מצריכה כמובן הכרה של מספר דגשים שיש וחשוב שלא רק אנשי המקצוע יכירו אלא אף לקוחותינו. 

תאורהאחד מהשימושים הנפוצים בגינות רבות הן באמצעות תאורה תלויה. אלו מצריכות תקרות או קורות תמיכה חזקות על מנת להבטיח תלייה בטוחה. הדבר מקבל משנה תוקף במקרים בהם מדובר על גוף תאורה עשוי מחומרים כבדים דוגמת ברזל. תליית גוף התאורה כמה שיותר גבוה יבטיח פיזור של אור על שטח רחב יותר ובכך נהנה ממיצוי מרבי של גוף התאורה. 

שילוב מרהיב עין של תאורת גן נעשה פופולארי במקרים בהן בגינה קיימות בריכות או מאגרי מים טבעיים. לאורך שעות היום שילוב קרני השמש עם המים יוצר את המראה הטבעי. בשעות הליל אנו נרצה ליצור תאורה שתעניק לבריכה הארה ייחודית ומראה עיצובי המתמזג עם הגן עצמו ומהווה חלק אינטגרלי מהגן ולא כשטח נסתר ולא רלוונטי. שילוב של תאורה בבריכות דורש שימוש במצורי תאורה איכותיים ועמידים למים וקורוזיה. כמו כן, ההמלצה היא לפנות לאיש מקצוע בכל הקשור להתקנת גופי התאורה, זאת למול העובדה ששילוב של חשמל ומים יחד קטלני והתקנה חובבנית של השניים יש ויכולה להביא לתוצאה הרת אסון. 

תאורה - גופי תאורה באדר אורון