תאורה לבית - אדר אורון
דף הבית >> מידע מקצועי >> תאורה לבית 2
תאורה לבית

תאורה לבית תוכלו למצוא בא.ד.ר אורון.

אם אתם מחפשים פתרונות תאורה לבית הגעתם בדיוק למקום הנכון.    תאורה לבית

באולם התצוגה שלנו תוכלו:

להתרשם ממבחר עצום של גופי תאורה מעוצבים

לקבל מידע והדרכה ממיטב המומחים בתחום

לקבל סיוע מקצועי לבחירה נכונה של האלמנטים שמתאימים באופן מדויק לסגנון ולטעם האישי שלכם.

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 09-8619295 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

כל מה שצריך לדעת על תאורה לבית

כשאתם מחפשים אלמנטים שיספקו אור לבית שלכם, חשוב שתזכרו כי מדובר באלמנטים שצריכים להשתלב עם הסגנון העיצובי הכללי שבחרתם. זאת משום שמדובר באביזרים שהופכים להיות חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי של הבית, ולכן חשוב שהם ייצרו הרמוניה מדויקת עם שאר האביזרים והפריטים שמצויים בו.

הצוות המקצועי של א.ד.ר אורון איגד עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה, אשר תאפשר לכם ליהנות מאמצעי התאורה שבחרתם למשך תקופה ארוכה.

התאמה לסגנון הכללי - כפי האמור לעיל, חשוב מאוד שהאלמנטים שתבחרו יתאימו לסגנון העיצובי הכללי. אחרי הכול, ייראה קצת מוזר אם תבחרו לעצב את כל הבית בסגנון העתיק של המאה ה-18, ואילו המנורות שתבחרו יהיו מנורות מודרניות בסגנון היי-טקי עכשווי...

התאמה לאזור ההתקנה - חשוב מאוד שגופי התאורה שתבחרו יתאימו לחלל בו אתם מתעתדים להתקין אותם. כך למשל, בפינת האוכל יתאים יותר להתקין גוף תאורה יוקרתי עם אלמנטים עיצוביים מזכוכית מנצנצת, אולם גוף זה לא יתאים כלל לחדר הילדים.

התאמה לגודל החלל - לפני שמבצעים את הבחירה, חשוב מאוד לקחת בחשבון את מידות האזור המיועד להתקנה. זאת משום שאם תבחרו גופי תאורה תלויים לחלל קטן, תוכלו למצוא את עצמכם נאלצים להתכופף בכל פעם שתרצו לעבור מצדו האחד לצדו השני, ובכל מקרה תרגישו שהוא הפך פתאום להיות אפילו עוד יותר קטן. לכן, חשוב לזכור: לחללים קטנים יתאימו יותר פתרונות תאורה לבית מהסוג השקוע או צמוד התקרה, ואילו לחללים גדולים יתאימו יותר הגופים המשתלשלים שיוצרים אווירה.

התאמה לתקציב - כמובן שהתקציב שעומד לרשותכם הוא עוד פרמטר שחשוב לקחת בחשבון, על מנת שתוכלו ליהנות גם מבית מואר ויפה, וגם מחשבון בנק שאינו ריק לחלוטין.

א.ד.ר אורון לשירותכם

לאחר שתשקללו את כל הפרמטרים שהובאו מעלה, אין ספק שתקבלו כיוון לגבי גופי התאורה המתאימים לכל אחד מהחללים שתרצו להאיר בבית.

עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות הוא להגיע אל אולם התצוגה שלנו, לשתף את צוות מומחי התאורה שלנו במסקנות שלכם ולבחור בעזרתם את פתרונות התאורה לבית שמתאימים באופן מדויק לטעמכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 09-8619295 
או צרו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם
.