תאורה לבית זה אדר אורון - שיווק גופי תאורה לבית
דף הבית >> מידע מקצועי >> תאורה לבית
אנו באדר אורון מביאים לקהל לקוחותינו מבחר רחב של גופי תאורה, פתרונות תאורה ומעמידים צוות מומחים רחב וזאת בעבור שתיהנו משירות מרבי ומקצועי של תאורה לבית. 

לבית חללים רבים השונים במהותם, הן בצורה ובמקום בו הם נמצאים, ביכולתם להיחשף לאור מבחוץ, לשימוש הפונקציונאלי שלהם בתוך הבית ועוד. לכל אלו וכמובן לגורמים ומשתנים רבים ואחרים יש לתת את הדעת בעת כשאנו ניגשים לרכוש ולשדרג את מערך התאורה לבית. לא פעם שימוש באנשי מקצוע כמו אלו הקיימים באדר אורון יש ויעניק לכם את השינוי המיוחל שיעניק לבית שלכם אלמנט עיצובי ופונקצינליות יעילה יותר בכל הנוגע לתאורה בבית

ביקור באתר האינטרנט שלנו -  adroron.co.il  יביא אתכם להיחשף למבחר רחב של מוצרים הנוגעים לתאורה לבית. חלק מגופי התאורה יש ומתאימים אף לחללים נלווים לבית כמו תאורת גן וחצר והן תאורה המתאימה למרפסת. ביקור בחנות של אדר אורון באזור התעשייה הישן בנתניה יחשוף אתכם לאפשרויות רבות ומגוונות כשהכול מרוכז עבורכם במקום אחד. 

תאורת פנים צמודי תקרה
תאורה זו הקיימת אצלנו בקטלוג אדר אורון מגיעה במבחר רחב של עיצובים יוצאי דופן המעניקים ותורמים לעיצוב החלל. תאורת פנים צמודי התקרה של אדר אורון מעניקים אור בעוצמה גבוהה וניתן אף לעמעמם אותם במידת הצורך באמצעות דימר (מתקן המאפשר עמעום התאורה) ובכך ליהנות מעוצמת אור שונות וזאת על פי האווירה בבית. 
תאורת הפנים הנמכרת אצלנו באדר אורון מתאימה יותר לחללים קטנים ובעלי תקרה נמוכה. עצם היותם צמודים לתקרה מייצרת אשליה של תקרה גבוהה יותר. צמידותה לתקרה אינה פוגמת בעיצוב הכללי של החלל ולא פעם היא המועדפת להתקנה במטבחים. 

תאורת פנים תלויי תקרה
תאורת פנים תלויי תקרה מהווה חלק נכבד מקטלוג המוצרים שלנו באדר אורון. לתאורה זו ביטוי בולט בחלל העיצובי ולכן יש להתחשב במספר פרטמרים הנוגעים בבחירתה. תאורת פנים תלויי תקרה מתאימה יותר לחללים רחבים ויש כמובן שתתאים היא ותתמזג עם העיצוב הכללי של החלל עצמו. במקומות בעלי תקרה נמוכה יש כמובן לבחור בגופי תאורה קצרים יותר זאת עת מנת שלא יקטינו עוד יותר את גודל החלל ויאפשרו מעבר קל ונוח של דרי הבית. 

תאורה לבית