צנרת חשמל - אדר אורון נתניה - שיווק צנרת חשמל
דף הבית >> מידע מקצועי >> צנרת חשמל - הכל לחשמלאי
צנרת חשמל - הכל לחשמלאי

צנרת חשמל היא הבסיס לכל תשתית החשמל בבית קרא עוד
צנרת חשמל - התשתית לפעולה תקינה ובטיחותית

כאשר עוברים למבנה חדש, חשוב מאוד להיות בטוחים שצנרת החשמל הונחה כראוי.

אנחנו בא.ד.ר אורון משווקים צנרת איכותית בלבד אשר התקנה נכונה שלה תבטיח לכם איכות ובטיחות לאורך זמן.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי צרו עמנו קשר בטל' 09-8619295 ונשמח לעמוד לשירותכם.

הכול מתחיל בתשתית

על מנת שמערכת החשמל במבנה תעבוד בצורה תקינה ועוד יותר חשוב – בצורה בטיחותית, חשוב מאוד לדאוג לכך שהתשתית שלה תותקן בצורה מקצועית.

הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני ביצוע ההתקנה:

עובי הצינורות – חשוב מאוד לוודא שקוטר הצינורות שמותקנים במבנה הינו 20 מ"מ ומעלה ולדאוג לכך שלא ייעשה שימוש (או שייעשה שימוש חלקי בלבד) בצינורות שרשור. בנוסף, יש לוודא שאורך הצינורות אינו עולה על מטר וחצי לכל קו.

חיבורים – יש לוודא ששני צינורות שצריכים להתחבר ביניהם יהיו בדיוק באותו קוטר וכן שהחיבורים בין כל שני צינורות יתבצע רק על ידי חיבור מופה, שהינו החיבור התקני היחיד.

מיקום – למרות שלפעמים הדבר מחויב המציאות, רצוי להימנע ככל שרק אפשר מהנחת צנרת חשמל מתחת לריצוף. זאת משום שצנרת שכזאת עלולה להיפגע אם יבצעו במבנה עבודות שיפוצים ו/או אינסטלציה או אם יהיה ליקוי באיטום ותהיה חדירה של חול או של רטיבות. בכל מקרה של הנחת צנרת ברצפה, חשוב לוודא שהיא תקינה ושאין בליטות החוצה, ולבצע כיסוי שלה באמצעות בטון – להגנה מלאה. בנוסף, כאשר הצנרת מותקנת מתחת לריצוף, מכרסמים יכולים לפגוע בה ולגרום לכך שצריך יהיה לשבור את הריצוף ולהחליף את הצינור שנקרע. אם חייבים להתקין צנרת חשמל מתחת לריצוף, מומלץ להניחה בתוך יציקת הבטון ולא מתחתיה, וכך יהיה קל יותר לתקנה או להחליפה - במידת הצורך.

המומחים של א.ד.ר אורון לשירותכם

צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ והכוונה בנושא בחירת צנרת חשמל איכותית ועמידה, אשר תתאים באופן מדויק לצרכים שלכם.

בנוסף, תוכלו לקבל מאיתנו המלצות להתקנה בטיחותית ונכונה של הצנרת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שמערכת החשמל שלכם תעבוד בצורה תקינה לאורך זמן.

זכרו: רכישה של צנרת חשמל איכותית תאפשר לכם ליהנות ממערכת חשמל לאורך זמן וגם לחסוך בהוצאות כספיות בגלל רכישה של ציוד לא מתאים.

לקבלת מידע נוסף והכוונה מקצועית מצוות המומחים שלנו חייגו עכשיו 09-8619295 
או פנו אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.