ציוד חשמל - אדר אורון מתמחים בשיווק ציוד חשמל

ציוד חשמל

ציוד חשמל – כך תבחרו אותו נכון
ציוד חשמל הוא שם כולל להרבה מאוד מוצרים ואביזרים השייכים לתחום החשמל, ברמות שונות של מקצועיות ושימושים. אבל, לא משנה אם אתם צריכים ציוד חשמלי על מנת להתקין תשתיות חשמל או מכשירי חשמל לטובת התקנה של גופי תאורה או כל דבר אחר – חשוב מאוד שהציוד יהיה מקצועי ואיכותי, ויוכל לשמש אתכם באופן בטוח לאורך זמן.

קטגוריית ציוד חשמל – המוצרים
בקטגוריה "ציוד חשמל" או "ציוד חשמלי" נכללים, כאמור, מוצרים ואביזרים רבים הנבדלים ביניהם הן בקהל היעד שלהם (חשמלאים מקצועיים או לא וכד') וכמובן – בשימוש שעושים בהם, וניתן לחלק אותם לתתי הקטגוריות הבאות:

ציוד חשמל לחשמלאים – בקטגוריה זאת נכללים כל המוצרים והאביזרים המשמשים חשמלאים מקצועיים, לרבות צוד בקרה והתראה, לוחות חשמל, ארונות וקופסאות חשמל, שקעים, מפצלים, כבלים, חוטים, צנרות חשמל, תעלות חשמל, מתגים, שקעים ועוד.  

כלי עבודה לחשמלאים – בנוסף לציוד החשמל עצמו, חשמלאים זקוקים גם לכלי עבודה מיוחדים אשר יאפשרו להם לעבוד עם הציוד עצמו. כלי עבודה אלה כוללים, בין היתר, לוחצי נעלי כבל מסוגים שונים, לוחצי מחברים, פליירים מבודדים, חותכי כבלים, מקלפי חוטים, טסטרים ומברגים מבודדים, מערכות השחלה, ציוד לכיפוף ולניקוב פסי צבירה, ציוד בטיחות לעבודה עם חשמל במתח גבוה, ציוד מדידה מקצועי, מקדחים ייעודיים ועוד הרבה מאוד כלים.  

ציוד כללי לעבודה עם חשמל – לא רק חשמלאים מבצעים עבודות חשמל. למעשה, גם החלפת הנורה הפשוטה ביותר וגם התקנה של גופי תאורה הם עבודת חשמל לכל דבר, אשר מצריכה ציוד מתאים. לכן, בכל בית כדאי שיהיו מגוון רחב של אביזרים המאפשרים ביצוע של עבודות שכאלה, לרבות נורות מסוגים שונים, מקדחה, פלייר ועוד.  
בחירה נכונה של ציוד חשמל
 
מכיוןן שעבודה עם חשמל מצריכה זהירות ודיוק ברמה הגבוהה ביותר, חשוב מאוד להצטייד אך ורק בציוד חשמל איכותי אשר עבר בדיקות קפדניות וקיבל אישורי תקינות ובטיחות. הדרך להבטיח ככל שניתן שהציוד שאתם רוכשים הוא אכן כזה היא רכישה שלו בהתאם לקריטריונים הבאים:
 
· החברה המייצרת – חשוב לרכוש ציוד חשמל המיוצר על ידי חברה בעלת שם מוכר ומוביל בתחום החשמל. חברה כזאת תייצר ותשווק ברוב המוחלט של המקרים מוצרים שעברו את כל בדיקות התקינות ברמה הגבוהה ביותר, ויאפשרו לכם לעבוד איתם בצורה הבטוחה ביותר.
 
·  אחריות מלאה – יש לוודא שהציוד שאתם רוכשים מגיע אליכם עם אחריות מלאה, על מנת להבטיח שאם במקרה הוא תקול או לא פועל כראוי – יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות.
 
· התאמה מדויקת לצורך שלכם ואספקה במועד – אם אתם מבצעים הזמנה של ציוד חשמל מרחוק (נניח – באמצעות אתר אינטרנט או בטלפון), חשוב שתוודאו שאתם מזמינים ציוד חשמל שמתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם ולתשתיות החשמל הקיימות, ושהוא יגיע אליכם במועד הרצוי.
 
א.ד.ר אורון לשירותכם
 
אצלנו בא.ד.ר אורון סיטונאי חשמל ותאורה תמצאו ציוד חשמל מתקדם מתוצרת החברות המובילות בעולם ובישראל. הצוות המקצועי של החנות ישמח לסייע לכם בבחירת הציוד המתאים לצורכיכם וידאג לספק אותו עם אחריות מלאה עד אליכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות ציוד חשמל מתקדם צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.