פרופיל תאורה: הטרנד שנמצא כאן כדי להישאר - אדר אורון

פרופיל תאורה יוקרתי – תאורה שיוצאת מהקופסה

פרופיל תאורה או בשמו הנוסף – פרופיל לד הוא השם החדש בעולם התאורה. אם אתם רוצים לחדש את התאורה בביתכם או שאתם עוברים לבית חדש, כדאי מאוד שתבדקו, שכן מדובר בתאורה קצת אחרת שיוצאת מהקופסה.

מהם פרופילי תאורה לד?

מדובר בגופי תאורה המשווים לכל מקום בו הם מותקנים אווירה של יוקרה. גופי התאורה הללו מגיעים בשלוש צורות: גוף שקוע תקרה, גוף צמוד תקרה או גוף תלוי. כל גופי התאורה עשויים אלומיניום, כאשר על גבי האלומיניום מותקנים כרטיסי לד באיכות מאוד גבוהה, המספקים תאורה מיוחדת במינה.
 

הייחוד הגדול של פרופיל תאורה

הייחוד המשמעותי ביותר של פרופילי תאורה לד אלה, מעבר לתאורה היפה שהם מספקים, טמון בעובדה שניתן להתאים אותם באופן מדויק לצרכים ולהעדפות שלכם. כך למשל, אם אתם מעדיפים גוף תאורה שקוע בתקרה והוא צריך להיות במידות מסוימות על מנת להתאים למטבח או לכל חלל אחר בו אתם מעוניינים להתקינו ואתם מעדיפים שהוא יפיץ אור אדום ולא צהוב או לבן כמקובל – אתם יכולים לקבל בדיוק את מה שאתם מבקשים, היינו פרופיל תאורה למטבח שמפיץ אור אדום / צהוב ומגיע בדיוק במידה ובצורה הרצויה.  

איכות ללא תחרות

פרופילי תאורה אלה מיוצרים היום על ידי חברות רבות, כשהמובילות בהן הן סמסונג, אוסרם וטרידוניק. שלוש החברות הללו שמות דגש חזק על איכות הרכיבים, ועושות שימוש אך ורק ברכיבים אירופאיים שאיכותם אינה מוטלת בספק. תהליך הייצור כולל שימוש בכרטיס לד איכותי ולא בסטריפ לד אשר נהוג להתקין בגופי תאורה אחרים, והתוצאה היא – פרופילי תאורה באיכות שהיא לא פחות ממעולה. בניגוד לגופי תאורה בהם מותקן סטריפ לד באמצעות דבק דו צדדי שעם הזמן נמס בגלל החום של גוף התאורה, גופים אלה מצוידים בכרטיסי לד המוברגים ישירות אל תוך הפרופיל עצמו, כך שהם עמידים למשך הרבה יותר זמן ומגיעים עם אחריות לשנים ארוכות.

אם תפנו לחברת אדר אורון – אחת החברות המובילות בתחום התאורה המשווקות רק גופי פרופיל לד מתוצרת החברות הטובות בעולם – גופי התאורה המיוחדים האלה יכולים להיות שלכם במחירים הוגנים ובדיוק בעיצוב שמתאים לכם.

אדר אורון – פרופילי תאורה שעושים את ההבדל

חברת אדר אורון נמנית היום עם החברות המובילות בתחום התאורה בישראל, והיא משווקת פרופילים תאורה לד מתוצרת החברות הטובות ביותר בענף. כל פרופילים לד שאנחנו משווקים מגיעים אליכם בהתאמה אישית לצרכים ולהעדפות שלכם, עם אחריות מלאה שמאפשרת לכם לקבל שירות מקצועי וטיפול מסור בכל עניין ושאלה.
 
אם אתם רוצים לדעת עוד על פרופיל תאורה טרנדי שהגיע לכאן כדי להישאר,
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונסייע לכם לבחור את גוף התאורה המתאים ביותר.
פרופיל תאורה יוקרתי
פרופיל תאורה