פרופיל לד: תאורה איכותית ויפה שיוצאת מהקופסה - אדר אורון תאורה

פרופיל לד – הטרנד החם של עולם התאורה

גופי תאורה יוקרתיים ואיכותיים יותר נכנסים כיום לתחום העיצוב של כל בית ומשרד. אדר אורון, מהחברות המובילות באיכות של גופים אלו, שופכת אור על הטרנד החם של השנה.

פרופיל לד הוא גוף תאורה המיוצר מאלומיניום, עליו מורכבים כרטיסי לד איכותיים המעניקים את האור הרצוי.

גוף התאורה מגיע בשלוש התקנות שונות: שקוע תקרה, צמוד תקרה או תלוי. בהתאם לצרכי הלקוח, גובה התקרה ומאפייני החלל, ניתן להתאים את גוף התאורה בצורה מושלמת ולהעניק לחלל עיצוב מושלם ויוקרתי. אדר אורון, המשווקת, בין היתר, את המותגים Tridonic, Osram, Samsung ואחרים, מדגישה את חשיבות השימוש ברכיבים אירופאיים איכותיים לחלקי הפנים של גוף התאורה.


התאמה לצורכי הלקוח

מלבד האיכות והיוקרה שמשדר פרופיל לד, מייחדת את המוצר גם העובדה שהוא מותאם לצורכי הלקוח. את פרופיל התאורה כולו, היינו את מידות הגוף, את צבע האור ואת עוצמת האור – ניתן להזמין לפי רצון הלקוח.
זוהי אחת הסיבות שמוצר זה הפך לפופולרי במיוחד, ושאפשר למצוא פרופילים לד בכל מטבח, סלון ומשרד. הייצור המותאם לדרישות הלקוח הופך את גוף התאורה מבחינה עיצובית ליחידה המותאמת בשלמות לשאר רכיבי העיצוב בחלל.

פרופיל לד ברמה הגבוהה ביותר

הייצור של פרופיל לד כגוף תאורה תאורה הינו מורכב ומחייב עבודה שיטתית, מקצועית ומדויקת, החל מחיתוך הפרופיל, עבור בחיבורי החשמל ועד להברגת כרטיסי הלד לאורך כל גוף התאורה. הייצור מחייב ניסיון רב ומקצועיות גבוהה בתחום, ומחייב שימוש ברכיבים האיכותיים ביותר. השימוש בכרטיסי לד ולא בסטריפ לד, כפי שנהוג בגופי תאורה אחרים בשוק, מעניק למוצר אחידות, איכות ואריכות ימים.
בעוד שסטריפ הלד מגיעה עם דבק דו צדדי הנדבק לברזל, כרטיס הלד מוברג אל תוך הפרופיל. אמנם הדבק הוא פתרון זול ומהיר יותר, אך במשך הזמן החום ימיס אותו וסטריפ הלד יתחיל להתקלף ולהרס לאורך זמן.
שיטה זו מעניקה למוצר אחריות מוגבלת לעומת יותר שנות האחריות שניתן לפרופיל התאורה עם הכרטיסים, המצריך תכנון וייצור ברמה גבוהה.

סדרת הפרופילים החדשה

הסדרה החדשה של פרופילי לד מבית אדר אורון, מעניקה מגוון רחב של פתרונות תאורה ליניארית המתאימים לתאורת הפנים של חללים שונים בבית. 
אדר אורון נמצאת בקדמת הטכנולוגיה ומספקת פרופילים עם רכיבי הדור הרביעי של החברות האירופאיות כגון Tridonic האוסטרית, Osram ,Samsung ועוד. גופים אלו מפיקים עד 187 לומין לוואט.
ההתאמה המושלמת ללקוח מעניקה פתרונות מדויקים ומאפשרת יצירה של קטעים ארוכים עם רצף תאורה, פינות תאורה מושלמות ושלל פתרונות ייחודיים. 
קיים מבחר רחב של עיצובי פרופילים שניתן לשלב בהם תאורת לד בעוצמות שונות ובגווני אור שונים. כמו כן, ניתן לשלב תאורת חירום, עמעום, שליטה חכמה וכדומה.קצת על אדר אורון

אדר אורון הינה אחת החברות הוותיקות בתחום התאורה בישראל. החברה עובדת מול מעצבי תאורה, אדריכלים, יועצים ומהנדסים כדי לספק פתרונות מושלמים לכל לקוח ופרויקט.
סוד ההצלחה של אדר  טמון בגופי תאורה ייחודיים ואיכותיים שנבחרו בקפידה רבה, יחס אישי ללקוחותינו, והשאיפה למצוינות.

בין היתר משווקת החברה פרופילי תאורה לד באיכות מעולה ובהתאמה אישית לצרכים שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות פרופיל לד שיספק לכם תאורה קצת אחרת –
צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
פרופיל לד
פרופיל תאורה לד
פרופילי תאורה
פרופיל תאורה לד