פסי לד : תאורה מיוחדת שמוסיפה אווירה לביתכם - אדר אורון
 

פסי לד - התאורה של הדור החדש

לא סוד, שתאורת הלד הפכה להיות אחת הבחירות הפופולריות ביותר של אנשים שעוברים לבית חדש או פותחים עסק - ולא בכדי. לתאורה זאת יש הרבה מאוד יתרונות, שהבולטים בהם הם תאורה חזקה ועמידה לאורך זמן - במחיר הוגן. יש הרבה מאוד סוגים של נורות לד, אבל אלה שהם יותר פופולריים הם פסי לד. מהם בדיוק פסי לד ולמה דווקא הם הפכו לפופולריים ביותר? התשובות לשאלות אלה ואחרות - במאמר שלפניכם.

מהם פסי לד?


שרשרת של נורות לד (דיודות פולטות אור), אשר ניתן לעצב בכל צורה רצויה. היתרונות הגדולים של שרשרת כזאת מעבר לעובדה שהיא ניתנת לעיצוב על פי הצורך, הם שהיא מפיקה אור בהיר יפהפה, לא צורכת הרבה מאוד חשמל והתוצאה היא אווירה מאוד מיוחדת בכל חלל בו היא מותקנת.
 
היכן כדאי להתקים פסי לד?


במקרים רבים משתמשים בפסי לד על מנת להדגיש אזור מסוים או עיצוב מסוים בבית, וזאת בזכות היכולת לשחק עם עיצוב השרשרת. לכן, הרבה פעמים תמצאו אותם מעל אי המטבח, מעל כוננית יפה או לצד קיר מעוצב - ותבינו לגמרי איך הם משיגים את המטרה. 

התקנת פסי לד


למרות שהמוצר עצמו מתואר בדרך פשוטה, התקנת פסי לד מחייבת מקצועיות והבנה מעמיקה בתחום החשמל. אנחנו באדר אורון תאורה מתמחים בהתקנת גופי תאורת לד בכלל ובהתקנת פסי תאורה לד בפרט. נשמח לסייע לכם לבחור את פסי הלד המתאימים לעיצוב ביתכם ולבצע התקנה מקצועית באחריות מלאה.
 
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.