מנורות שולחן - אדר אורון תאורה
אלמנט חשוב לחלל בו אנו באדר אורון נותנים תשומת לב רחבה הן מנורות השולחן. אלו הפכו לאלמנט לו תרומה רחבה לאופי החלל מעבר לפן הפונקציונאלי שלהן המסייע לקריאה. אצלנו באדר אורון תמצאו מבחר רחב של מנורות שולחן במגוון צבעים, צורות וגבהים אשר יתרום לעיצוב הכללי של הבית ויעניק גם אמירה משלו. 

לצוות של אדר אורון מומחים רבים אשר יעניקו לכם פתרונות ורעיונות רבים הן בנוגע לתאורת הבית והן בעבור עיצוב ובחירה של מנורות השולחן הקיימות. באתר החנות - adroron.co.il ניתן להתרשם מקטלוג רחב של מנורות שולחן במחירים מהזולים בשוק. דרך האתר ניתן להזמין והתעניין אודות המבחר הרחב של מנורות שולחן וליצור קשר על ידי שליחת הודעה. צוות המומחים ידע לשוב אליכם במהרה על כך שאלה או ברור אודות מנורות השולחן. כמו כן, ניתן ליצור קשר טלפונית - 09-8619295

בחלל הבית הביטוי שמקבלת מנורת השולחן הינו בשעות הערב והחורף. בשעות הערב שהשמש יורדת ובשעות רבות בחורף בהן אין כניסה של אור טבעי לחלל הבית ויש ונזדקק לתאורה של הבית על מנת ליהנות מהחלל. לא פעם שימוש בתאורה המרכזית של הבית לא רק שמיותר ולא חסכוני אלא מעניק לחלל גוון עיצובי שמסתיר את הצדידים והיתרונות שבו. כאן לא פעם מעניקה תאורת ממנורות השולחן את ההבדל והעמעום הנכון לו החלל ואנו זקוקים. 

אלמנט עיצובי נוסף המוכר לנו באדר אורון הנוגע למנורות שולחן הוא הרצון ליצור בחלל פינות אור. אלו באות לידי ביטוי בחללים בבית שלא זוכים לאורך היום לאור טבעי כמו גם שאין בהם צורך לאור חזק למול כך שאין מתרחשת בהם פעילות כלשהי. בפינות אלו ניתן כמובן להוסיף עם רהיט נכון מנורת שולחן מעוצבת אשר תעניק לאותה פינה בחלל את מקומה היחסי ותתרום לעיצוב הכולל של החלל. 

יתרון נוסף המוכר לנו באדר אורון בכל הנוגע למנורות שולחן הם יכולתם של גופי תאורה אלו להעניק תחושה נעימה של מה שנקרא תאורה חמימה. הכוונה לתאורה שאינה מפיצה חום (למול גופי תאורה עם אור לבן או צהוב המפיץ חום) אלא רק מספקת תחושה כזו. 

למגוון מנורות השולחן הקישו כאן.

מנורות שולחן