חנות חשמל אדר אורון בנתניה - חובה לראות - מוצרי חשמל

אנו באדר אורון רואים חשיבות רבה לספק ללקוחותינו מוצרי חשמל בעלי האיכות הטובה ביותר. זה שנים אנו עמלים לספק הן ללקוחות גדולים דוגמת חברות ממשלתיות, קבלנים, עיריות ומועצות עירוניות ועוד כמו גם ללקוחות פרטיים את מיטב מוצרי החשמל. ביקור באתר כמו גם בחנות הראשית באזור התעשייה הישן בנתניה, תביא אתכם להתרשם מהמבחר הרב של מוצרי חשמל הכוללים בתוכם אף גופי תאורה ושאר פתרונות בתחום החשמל. 
אנו באדר אורון יודעים לזהות לאורך שנים את הביקוש הרב למוצרי חשמל וזאת גם לפי עונות השנה. חודשי הקיץ החמים מביאים רבים מלקוחותינו לבחון ולבדוק אודות פתרונות קירור נוספים שאותם ניתן לשלב עם המזגן הביתי או כתחליף לו בשעות שיש ועדיף באוורור שניתן לכנותו כמתון ונעים יותר לעומת המזגן. 

אנו מציעים ללקוחות רבים שלנו את מאוורר התקרה כפתרון נוסף בהתמודדות עם החום בימי הקיץ. מאווררי התקרה הפכו אצלנו בקיץ לאחד ממוצרי החשמל הנמכרים ביותר. במאמר זה נציג בפניכם את יתרונות מאוורר התקרה כמוצר חשמלי חשוב לא פחות מהמזגן הביתי.  

מוצרי חשמלשימוש במאוורר תקרה לכל אורך ימי השנה
אם חשבתם שהשימוש במאוורר תקרה מיועד אך ורק לחודשי הקיץ החמים יש וכדאי לבחון זאת בשנית. הפעלת המאוורר אפשרית לא רק בחודשי הקיץ החמים. בקיץ מאפשר מאוורר התקרה פיזור של אוויר קר בכל פינה בחלל, שילובו עם מזגן עילי הופך את פיזור האוויר הקר בצורה יעילה יותר. בחורף ניתן לשנות את סיבוב כנפי המאוורר, מה שגורם לערבות של אוויר חם ויצירה של רוח נעימה בחלל החדר. 

חיסכון בולט בצריכת החשמל
יתרון בולט נוסף שיש למאוורר תקרה, הן בהשוואה למזגן ולבטח למול מוצרי חשמל אחרים, הוא החיסכון הרב בתצרוכת החשמל. מעבר לכך, שילוב המזגן העילי יחד עם מאוורר התקרה, כפי שציינו קודם, אף תורם לחיסכון במאמץ המזגן עצמו ובכך לחסוך כ-30% מצריכת החשמל שלו. בשעות בהן ניתן להשתמש רק במאוורר התקרה ללא הצורך במזגן מביא בעצם לחיסכון של אלפי שקלים במשך חודשי הקיץ. 

מוצר זול לעומת מזגנים
גם אם תבחרו במאוורר התקרה היקר ביותר הוא עדיין יהיה זול באופן מובהק למול רכישה של מזגן וזאת בנוסף לחיסכון המתמשך בחשמל. במקרים רבים בהם קיימים חללים שאינם זקוקים לאוורר של מזגן לאורך חודשי השנה, מהווה מאוורר התקרה את הפתרון האולטימטיבי גם בעניין ההוצאה הכספית שיש ויכולה להכביד על רבים מאיתנו. אנו באדר אורון מתחייבים למחירים מהנמוכים בשוק מאווררי התקרה ואף מציעים תשלום נמוך של התקנה – 99 ₪ בלבד. 

מוצר ירוק שלא דורש תחזוקה רבה
נקודה נוספת שעבור לקוחות רבים באדר אורון הינה חשובה היא שמאוורר התקרה הינו מוצר חשמלי הנחשב לירוק. אם בהפעלת המזגן דרוש שימוש בגז פריאון הנחשב לגז חממה אזי הדבר לא חל על מאוורר התקרה. בנוסף, תחזוקת המאוורר מסתכמת בניקיונו בעזרת מטלית לחה בלבד. 

לצפייה במגוון מאווררי תקרה הקישו כאן

מוצרי חשמל של אדר אורון - מאוורר תקרה הלהיט של הקיץ