מאוורר תקרה עם תאורה במחירים משתלמים - אדר אורון
דף הבית >> מידע מקצועי >> מאוורר תקרה עם תאורה

מאוורר תקרה עם תאורה - כל היתרונות

מאוורר תקרה עם תאורה הוא אחד מפתרונות הקירור הטובים ביותר שקיימים היום - ולא בכדי. המכשיר החשמלי הזה, שבאמצעות חיבור לחשמל ולחיצה על כפתור יכול להוריד את הטמפרטורות בחדר בכמה מעלות וגם להאיר אותו בדיוק כמו שצריך, הרבה פעמים עדיף בהרבה על פתרונות אחרים.

משמעות הדבר היא, כי למוצר מאוורר תקרה עם תאורה, יש הרבה מאוד יתרונות:
  • חיסכון בחשמל - מאווררי תקרה עם תאורה צורכים הרבה פחות חשמל ממזגן ונורה שעובדים במקביל, ומאפשר לנו ליהנות מאוויר קר שזורם בחדר תוך צריכה מאוד מתונה של חשמל. התוצאה - טמפרטורה נוחה, תאורה מצוינת ותשלומים הרבה יותר נמוכים לחברת החשמל.
     
  • טמפרטורה נוחה - מזגנים שעובדים הרבה זמן ברציפות גורמים הרבה פעמים לכך שהטמפרטורה בחלל צונחת עד כדי שקשה מאוד לשהות בו מבלי ללבוש משהו חם או לכבות את המזגן. מאוורר תקרה עם תאורה או בלי, לעומת זאת, מוריד את הטמפרטורה בחדר באופן מתון ואינו "מקפיא" את החדר ו/או את מי שנמצא בו.
     
  • התאמה מושלמת לצרכים שלכם - מאוורר תקרה עם תאורה ניתן להתקין בכל גובה רצוי - בהתאם להעדפות האישיות שלכם ובהתאם לגובה החלל עצמו. באופן זה ניתן לקרר ולהאיר חלקים מסוימים של החלל יותרר וחלקים אחרים פחות, וכך ליהנות מכל העולמות.
     
  • התאמה מדויקת לעיצוב - יש היום הרבה מאוד סוגים ועיצובים של מאווררי תקרה עם תאורה, כך שכל אחד יכול למצוא את המאוורר שמתאים לעיצוב החלל אותו מעוניינים לקרר. אחרי הכל, מאוורר תקרה מותקן עלל אחד מקירות החדר, כך שהוא צריך להתאים לעיצוב הקיים. המגוון הרחב של המאווררים שקיים היום, מאפשר לכל אחד לבחור את המאוורר שמתאים לו.
לסיכום - מאווררים בכלל וכמובן שגם מאוורר תקרה עם תאורה בפרט, הם פתרון אופטימלי לכל מי שאוהב אוויר טבעי, טמפרטורות נעימות וחללים מוארים, וכמובן - גם למי שמעדיף לשלם לחברת החשמל כמה שפחות. אם אתם נמנים עם אותם אנשים - אתם מוזמנים להגיע אלינו ולבחור את המאוורר שמתאים לכם. 

 
מאווררי תקרה עם תאורה רוכשים באדר אורון 

אדר אורון תאורה משווקת מאווררי תקרה עם תאורה באיכות גבוהה, מתוצרת החברות המובילות בשוק. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מאווררים, לרבות מאווררי סטארמאווררי SWING FANS ועוד. כל המאווררים מגיעיםם אליכם עם אחריות מלאה, המבטיחה לכם שיהיה לכם אל מי לפנות אם תתעורר בעיה. 

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירת מאוורר תקרה עם תאורה בהתאמה מדויקת לצרכים ולהעדפות שלכם, ולענות על כל שאלה שתהיה לכם.


לקבלת מידע נוסף אודות מאוורר תקרה עם תאורה ויתרונותיו -
צרו עמנו קשר בטל' 09-8619295 או דרך האתר


 

 
מאוורר תקרה עם תאורה