כבלי פוליאוריטן - כבלי פוליאוריתן - אדר אורון
דף הבית >> מידע מקצועי >> כבלי פוליאוריטן
כבלי פוליאוריתן

אם אתם צריכים כבלים עמידים במיוחד, היכולים להחזיק מעמד בתנאים קשים ביותר – כבלי פוליאוריתן יכולים להתאים לצרכים שלכם - כבלי פוליאוריתן.

אם אתם צריכים כבלים עמידים במיוחד, היכולים להחזיק מעמד בתנאים קשים ביותר – כבלי פוליאוריתן יכולים להתאים לצרכים שלכם.

- עמידות בפני שחיקה וגרירה.

- עמידות בפני קריעה.

- עמידות בפני רטיבות, שמנים וכימיקליים.

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר בטל' 09-8619295 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

תיאור ומפרט טכני של הכבלים:

כבלים בעלי בידוד חיצוני העשוי מפוליאוריתן, המיועד לשימוש במקומות בהם נדרשת עמידות גבוהה במיוחד בפני מגוון רחב של גורמים שעלולים לפגוע בכבל.

הכבל עמיד בפני שחיקה, גרירה וקריעה, וכן יכול להמשיך להעביר חשמל גם כשהוא בא במגע עם מים, שמנים, דלקים ומינרלים. בנוסף, כבלים אלה הינם בעלי עמידות כימית גבוהה ביותר (עומדים בתקן VDE).

כבלי פוליאוריתן מתאימים לשימוש הן בהתקנה קבועה והן בהתקנה שבה נדרשת תנועה, ועמידים בטווח טמפרטורה של בין מינוס 40 מעלות צלזיוס לפלוס 70 מעלות צלזיוס.  

כשאומרים "כבלי פוליאוריתן" – למה בעצם מתכוונים?

הפוליאוריטן הוא פולימר נפוץ ביותר, אשר מורכב משרשראות של יחידות אורגניות הקשורות ביניהן בקשרים אוריתניים. תרכובות החומר משמשות לייצור מוצרים רבים ביותר, וזאת בזכות היכולת לגרום להן להתרכב בצורות שונות המשנות את תכונותיו העיקריות של המוצר (צפיפות, מוליכות תרמית, דרגת קושי וכד').

בין היתר מייצרים מהחומר קפיצים המשמשים בתעשיית המזרנים, פגושים, אריזות, חלקי מבנים, מארזים לתעשייה, משטחים סופגי אנרגיה, תבניות אלסטיות וכמובן – גם כבלים.

אחת התכונות העיקריות של החומר הינה העמידות הגבוהה שלו, ולכן כבלי פוליאוריתן הם הבחירה הטובה ביותר עבור מקומות בהם יכול להיות מפגש של הכבלים עם מצבים שיכולים להזיק לו, כגון גרירה, שחיקה וקריעה.

א.ד.ר אורון לשירותכם

בין אם אתם יודעים שאתם צריכים כבלי פוליאוריטן ובין אם אתם צריכים ייעוץ מקצועי שבעזרתו תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה – אנחנו כאן לשירותכם.

ברשותנו מגוון רחב של כבלים מפוליאוריטן, אשר עברו את כל הבדיקות הנדרשות ועומדים בכל תקני האיכות והבטיחות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לשמוע מה בדיוק אתם צריכים, ולהמליץ לכם על הכבלים המתאימים באופן מדויק לצרכים שלכן.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות בקרו באתר:   http://www.oroncables.co.il