חשמל חכם - אדר אורון חשמל חכם ותאורה
דף הבית >> מידע מקצועי >> חשמל חכם
היום בית חכם הוא כבר לא לעשירים בלבד. למעשה, יש היום מערכות בית חכם אשר ניתן לרכוש ולהתקין בקלות רבה, ועוד יותר חשוב – בלי למשכן את הבית, והן לא פחות טובות מאלה היקרות, חלקן אפילו טובות עוד יותר. כזאת בדיוק היא מערכת SwitchBee, המבוססת על חשמל חכם באמת.

מהי SwitchBee?
מערכת בית חכם אשר מאפשרת לכם לשלוט במרבית מכשירי החשמל בביתכם מרחוק, כמו גם באמצעות מתגי טאץ' ייחודיים אשר מתממשקים עם כל סוגי המפסקים הקיימים היום בבתים ואינם מצריכים קו אפס או שימוש בסוללות. מתגים אלה מגיבים ללחיצה הקלה ביותר, מעוצבים בקווים נקיים ומשדרגים בצורה מופלאה את המראה הכללי של הבית. השליטה על המכשירים מתבצעת באמצעות אפליקציה בנייד, אשר הפעלתה מאוד אינטואיטיבית וקלה. התקנת המערכת מתבצעת גם היא בקלות רבה, ולמעשה כל מה שצריך על מנת להתקינה הוא מברג בלבד.

למה דווקא SwitchBee?
 • בגלל הגמישות – בעזרת מערכת חשמל חכם החדשה של SwitchBee תוכלו לבנות תרחישים שונים בהתאמה לשעות ולמצבים שונים במהלך היום. כך למשל, תוכלו להחליט שבשעות הערב התריסים החשמליים ירדו, האור יתעמעם והטלוויזיה תידלק, כדי שתוכלו להגיע הביתה אחרי יום עבודה מפרך ולהתרווח בכיף מול הטלוויזיה בסלון או בחדר שלכם. כמובן שתוכלו גם לקבוע כי הקומקום החשמלי ירתיח את המים כמה דקות קודם, כדי שתוכלו לעשות את כל מה שתואר כאן – עם כוס קפה. המערכת מאפשרת לכם לכוון אותה גם לתרחישים מאוד מורכבים, כך שבכל שעה משעות היום תהיו מסודרים.
   
 • בגלל הפשטות – מערכת הבית החכם מבוססת על פיתוח אלחוטי, שאינו מצריך שינוי חיווט ו/או התקנה מסובכת. כל מה שצריך לטובת ההתקנה הוא מברג ויכולת לצרף את כל השקעים והמתגים בבית לחלק מהבית החכם. למעשה, אם החלטתם להזמין SwitchBee, תוכלו להפעיל אותה כבר אחרי מספר דקות מהרגע בו התחלתם לבצע את פעולת ההתקנה. מיד לאחר ההתקנה תוכלו לנהל את מכשירי החשמל הביתיים שלכם באמצעות האפליקציה הידידותית מכל מקום בו תהיו ובכל שעה משעות היממה.
   
 • בגלל הבטיחות – את המערכת החדשה ניתן להעביר למצב נעילה על מנת להימנע ממקרים של הפעלה לא מכוונת (על ידכם או על ידי הילדים) שיכולה להביא לצריכה מוגברת של חשמל. אם מדברים על צריכה מוגברת של חשמל נציין, כי המערכת צורכת אנרגיה ברמה מאוד נמוכה, וזאת משום שהחיוב על צריכת חשמל נעשה רק עבור הזמן שהמכשירים ממילא עובדים ולא באופן שוטף. לחוששים מפני קרינה נגיד, כי עוצמת הקרינה הנפלטת מהמערכת החדשה נמוכה מאוד ודומה מאוד לעוצמה שנפלטת מהשלט שפותח את הרכב.
   
 • בגלל הדאגה לעתיד – מערכת SwitchBee בנויה כך שגם אם בעתיד יומצאו מכשירים חשמליים חדשים שטרם נראו כאן – תוכלו לצרף אותם למערכת בלחיצת כפתור.
   
 • בגלל המחיר – כפי שכבר ציינו קודם, מחירה של המערכת הוא הוגן לחלוטין. מכיוון שאפשר לחסוך כאן את עלויות ההתקנה שאי אפשר היה לחסוך במערכות אחרות, הרי שהמחיר הוא בהחלט שווה לכל כיס ומאפשר לכולם ליהנות מכל היתרונות.

א.ד.ר אורון – משווקת רשמית של SwitchBee - חשמל חכם לבית חכם באמת

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חשמל חכם SwitchBee  
צרו קשר עוד היום עם איתן כחלון: 052-2200441
לאור כל היתרונות הברורים של מערכת חשמל חכם SwitchBee, אין בכלל ספק שאם תמיד דמיינתם בית שפותח את שעריו בפניכם, מדליק לכם את הטלוויזיה ומכין לכם קפה, או אם אתם נמנים עם אותם אנשים ששוכחים תמיד לכבות את המזגן כשהם יוצאים – המערכת החכמה של SwitchBee היא בדיוק המערכת עבורכם.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חשמל חכם SwitchBee
צרו קשר עוד היום עם איתן כחלון: 052-2200441
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.