גופי תאורה מעוצבים - אדר אורון סיטונאי חשמל משווקת גופי תאורה
דף הבית >> מידע מקצועי >> גופי תאורה מעוצבים
אדר אורון הינה אחת מחנויות סיטונאות החשמל המובילות כיום בשוק המציעה מגוון גופי תאורה מעוצבים. לחברתנו ניסיון של 30 שנה בתחום החשמל והתאורה ובאמתחתה מגוון רחב של גופי חשמל, מוצרי חשמל ופתרונות תאורה, כמו גם ציוד נלווה לאנשי מקצוע. 

אדר אורון מזמינים אתכם לשוטט באתר האינטרנט של החנות ולהגיע ולבקר באולם התצוגה של החברה ברחוב פנקס 8, אזור התעשייה הישן - נתניה, כדי להתרשם מהמבחר הרחב של גופי תאורה שמתאימים לבית ולעסק כאחד.

כל גופי התאורה שתמצאו אצלנו הינם גופי תאורה אשר עומדים כיום בסטנדרט גבוה של מעצבי הפנים, ולמרות זאת תוכלו למצוא אותם אצלנו במחירים זולים.

גופי תאורה צמודי תקרה 

במקרים רבים בהם מדובר בחללים בעלי תקרה נמוכה גופי תאורה צמודי תקרה מהווים את הפתרון האולטימטיבי. למול כך שמדובר בגופי תאורה שאינם תופסים חלל וגובה רב מאפשרים הם את פתרון התאורה לאותם תקרות נמוכות. 

ביכולתם של גופי תאורה צמודי תקרה לספק אור בעוצמה גבוהה שגם אותה ניתן לצמצם באמצעות דימר ובכך ניתן ליהנות מעוצמות אור שונות בהתאם לאווירה וזאת בעזרת גוף תאורה שאינו תופס חלל רב. 
באדר אורון ניתן ליהנות ממגוון רחב של גופי תאורה צמודי תקרה בגדלים וצורות שונות זאת על מנת להוסיף פן עיצובי נוסף לחלל החדר. 

גופי תאורה תלויי תקרה

ההיבט הבולט ביותר בגופי תאורה תלויי תקרה הם ביכולת ליצור אור חזק בולט לחללים גדולים ורחבים. גופי תאורה תלויי תקרה מגיעים במגוון דגמים וניתנים לתלייה מגובה רב ובאורך הרצוי וזאת על פי החלל וגופה התקרה. 
בהתקנה של גופי תאורה תלויי תקרה יש וחשוב לבחון מראש מהי עוצמת האור הנדרשת וזאת על בסיס קביעה בכמה נורות יש להשתמש ובאיזו עוצמה. למול כך שמדובר בגופי תאורה בעלי נוכחות רבה יותר נרצה כמובן להעמיק ולהבליט את הפן העיצובי של גוף תאורה זה. 

באדר אורון תוכלו ליהנות ממגוון רחב של גופי תאורה לתקרה כמו גם ליהנות משירות מקצועי בעבור פתרונות תאורה חדשים לגוף התאורה שקיים כבר אצלכם בבית או במשרד. 

גופי תאורה מעוצבים שקועי תקרה 

גם כאן גופי תאורה שקועי תקרה מהווים את הפתרון האידיאלי בעבור תקרות נמוכות כשהם בעצם אינם תופסים חלל של החדר אלא נמצאים בתוך התקרה עצמה. למול היותם של גופי תאורה אלו שקועים בתוך התקרה מתאפשר עבור דיירי החלל מעבר נוח ללא כל חשש מהתקלות בגוף התאורה. 

העדפה נוספת לגופי תאורה אלו נוגעת לרצון של מעצבי פנים לא פעם לא להסיט תשומת הלב מהעיצוב הקיים וזאת באמצעות נוכחות של גופי תאורה בולטים. גופי תאורה שקועי תקרה מהווים לא פעם את אותו רצון עבור מעצבי פנים והם מעניקים באותם מקרים את התאורה לה אנו זקוקים וללא שום אלמנט עיצובי הבולט לעין. 


גופי תאורה צמודי קיר

מזה זמן רב שגופי תאורה אינם מיועדים רק להתקנה על תקרות. אצלנו באדר אורון ניתן אף ליהנות מגופי תאורה הצמודים לקירות עצמם ומהווים לא פעם פתרון נחמד ודקורטיבי בעבור הארה של פינות חשוכות בחלל. 

אז לא משנה איזה גופי תאורה מעוצבים אתם מעדיפים - אצלנו תוכלו למצוא גופי תאורה מכל הסוגים.
 
לקבלת מידע נוסף אודות גופי תאורה מעוצבים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

גופי תאורה מעוצבים - אדר אורון