בחירת נורות - אדר אורון תאורה
דף הבית >> מידע מקצועי >> בחירת נורות

בחירת נורות

לקוחות רבים אצלנו באדר אורון מגיעים בעבור ייעוץ והכוונה ורכישה של מנורות לבית. הבחירה במנורות לבית אינה צריכה להיות אחידה וחשוב לבחור במנורות הנכונות בהתאם לחלל בכל בית. ביקור באתר האינטרנט של החברה – adroron.co.il כמו גם ביקור בחנות המפעל בנתניה תפתח עבורכם את כל האפשרויות הדקורטיביות והפרקטיות בבחירה נכונה של מנורות לבית.

נורות פלורסנט
נורות הפלורסנט – CFL נחשבות לאחת מהנורות החסכוניות. נורות פלורסנט פועלות על בסיס כספית וגז לרוב כשזרם חשמלי מביא להפעלה שלהן. נורות הפלורסנט ניתנות למחזור ובשימוש בהם מביא גם למניעה של פגיעה וזיהום סביבתי.
החיסרון הבולט של נורות אלו הוא באפשרות להיחשף לגז או כספית במקרים בהם הנורה נשברת או מתנפצת.

מנורות לבית נורות LED
נורות ה-LED נחשבות לנורות החסכוניות ביותר הקיימות כיום בשוק (פי 2 חיסכון מנורות הפלורסנט). לנורות ה-LED מוליך תאורה המעביר את הזרם החשמלי עד לנקודת בה מופץ האור. החיסכון נובע מהעובדה שהזרם החשמלי הנדרש הינו נמוך מה שמביא לחיסכון של עשרות אחוזים בכל נורה ונורה.

לנורות ה-LED אורך חיים ארוך מהרגיל. דבר התורם לאי הצורך בהחלפת הנורות לעיתים קרובות יותר, כמו גם הצמצום הרב של מוצר פגום לעיתים קרובות שמוסיף ופגוע באיכות הסביבה.

המעבר לנורות LED אינו מצריך של בתי הנורות הקיימות בבית. את הנורות ניתן בעצם להלביש על כל בית מנורה שקיים.

נורות דקרויקה
נורות הדקרויקה הן סוג של נורות ה-LED אותן ציינו קודם. נורות אלו מתאימות לא רק לבתים בהם נרצה ליצור תאורה מינימליסטית, אלא אף מתאימות להתקנה במקומות בילוי ובגלריות המעוניינות להקנות תאורה שכזו כמו גם בארונות מטבח וויטרינות הקיימים בבתים. נורות הדקרויקה נחשבות יקרות אך ביכולתן להיות שמישות לזמן רב של עד שש שנים.