תנור אמבטיה איכותי באחריות מלאה רוכשים אצלנו - א.ד.ר אורון

תנור אמבטיה

למרות שהחורף הישראלי אינו מתאפיין בטמפרטורות מאוד נמוכות ברוב חלקי הארץ, הרי שלהיכנס למקלחת כשגשום וקר בחוץ בלי להפעיל תנור אמבטיה מחמם הופך את כל חדוות המקלחת להרבה פחות נעימה. אם עוד אין לכם תנור אמבטיה ואתם רוצים להכין את ביתכם לחורף הקרוב, או אם התנור הקיים כבר לא עושה עבודתו נאמנה ואתם רוצים להחליף - אתם בדיוק במקום הנכון.

איך בוחרים תנור אמבטיה? 

יש היום שתי טכנולוגיות עיקריות לחימום חדרי אמבטיה:
  • תנורי ספירלה - תנורים הפועלים בעזרת חוטי תיל שמהווים את גופי החימום ומפיקים חום כשעובר דרכם חשמל. החום מופץ החוצה באמצעות משטח האלומיניום של התנור שפועל בעצם כמו מראה ושולח את החום קדימה.
     
  • מפזרי חום - מכשירים חשמליים שגם בתוכו יש חוטי תיל שקופלו בזיגזג והוכנסו לתוך מסגרת לא מוליכה. כאשר מפעילים את מפזר החום מאוורר שמותקן בו דוחף את האוויר קדימה דרך גוף החימום, וכך החום נפלו החוצה לכיוון שלנו. 
כמובן שגם תנורי הספירלה וגם מפזרי החום המיועדים לחדרי אמבטיה מוגנים בפני מים ויכולים להמשיך לעבוד בצורה תקינה ובלי לגרום להתחשמלות גם כשיש הרבה אדים ומים באוויר. 

הבחירה בין מפזר חום לתנור ספירלה תלויה בהעדפה האישית שלכם. יש הטוענים כי תנור ספירלה מחמם את כל החלל בצורה נעימה יותר ופחות מייבשת, ויש כאלה שלא יכולים בלי החימום החזק של מפזרי החום. לכן, שווה פשוט לנסות לראות את המכשירים בפעולה ולהבין מה אתם מעדיפים.

א.ד.ר אורון - תנורי אמבטיה בטוחים לשימוש 

אנחנו בא.ד.ר אורון משווקים תנור אמבטיה מכל סוג, לרבות תנורי ספירלה ומפזרי חום המיעדים לשימוש בחדרי אמבט. כל המוצרים שלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום ומספקים חום בעוצמה גבוהה שתעזור לכם לעבור את החורף בשלום - גם אחרי מקלחת. כל המוצרים עברו בדיקות תקינות קפדניות מבחינת איכות ובטיחות ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ לבחירת תנור אמבטיה שיענה על הצרכים וההעדפות שלכם
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

תנור לאמבטיה