פטריית חימום חשמלית איכותית לחימום ללא יובש - א.ד.ר אורון
פטריית חימום היא אחד המוצרים הנמכרים ביותר לקראת החורף, וזאת משום שרבים מבינים שהיא מספקת פתרון מושלם בימים ובלילות הקרים. אז מה יש בה שהופך אותה למבוקשת כל כך? 

הפתרון האופטימלי לחימום בחוץ


ההבדל הגדול ביותר בין פטריית חימום לבין מכשירי חימום אחרים טמון בעובדה שהפטרייה מתאימה גם, ובעצם בעיקר - לשימוש חיצוני. היום ניתן להשיג פטריות חימום הפועלות על גז או על חשמל, ובשתי הגרסאות שלהן ניתן לחמם בעזרתן גם חללים חיצוניים גדולים במיוחד. 

כיצד עובדת פטריית חימום?


כאשר מדובר בפטרייה הפועלת על גז מכניסים למקום ייעודי במכשיר בלוני גז וברגע שמדליקים אותו הגז מתחיל לעבוד והחום נפלט החוצה. כאשר מדובר בפטריית חימום הפועלת על חשמל, רק מחברים את המכשיר לחשמל והפטרייה מתחילה לעבוד. 

הפתרון המושלם לעסקים ולגני אירועים


פטריית חימום היא הפתרון האופטימלי לחימום בגני אירועים ובעסקים שיש להם שטח חיצוני כמו למשל בתי קפה ומסעדות. כשיש פטריות חימום איכותיות בעסק, אין צורך לסגור את המקום בחודשי החורף ואפשר להמשיך לתפעל אותו כרגיל. הלקוחות / אורחים שמגיעים יכולים לשבת בכיף ליד השולחנות וליהנות מחום נעים שאינו מייבש כלל.

אז מה לבחור? פטריית חימום על גז או על חשמל?


האמת היא ששני סוגי פטריות החימום טובים באותה מידה ומאפשרים ליהנות משטחי חוץ חמימים גם בימים מאוד קרים. אבל, יש אנשים שמעדיפים לבחור דווקא בפטרייה החשמלית וזאת משלושה טעמים עיקריים:
  • ריח הגז - הפטרייה שפועלת על גז גורמת, מן הסתם, לריח של גז באוויר ויש אנשים שלא אוהבים את הריח. לכן, אם מדובר במקום יחסית קטן כדאי לשקול קנייה של פטריית חימום חשמלית.
     
  • התעסקות עם מכלי גז - פטריית חימום על גז דורשת החלפה של מכלי גז מפעם לפעם. אם רוצים להימנע מזה עדיף לרכוש פטרייה חשמלית.
     
  • חשש מהשימוש בגז - יש אנשים שחוששים מהשימוש בגז בגלל חשש מדליקות. גם עבורם הפתרון האופטימלי יהיה פטריית חימום על חשמל. 
 

א.ד.ר אורון לשירותכם


אצלנו בא.ד.ר אורון תוכלו למצוא מגוון פטריות חימום בגדלים, בעיצובים ובהספקי חימום שונים. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את פטריות החימום המתאימות בצורה האופטימלית לצרכים ולהעדפות שלכם.
 

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

פטריית חימום