מפזר חום איכותי רוכשים רק בא.ד.ר אורון - א.ד.ר אורון תאורה

מפזר חום

מפזר חום הוא תנור חשמלי, הכולל מפוח לפיזור החום. היום ניתן להשיג מפזרי חום ביתיים ותעשייתיים, כאשר הביתיים הם מכשירים קטנים המתאימים לחימום אזורים קטנים יחסית שניתן לנתקם מהחשמל ולהעבירם בקלות ממקום למקום, והתעשייתיים הם מכשירים גדולים אשר מתאימים לחימום חללים גדולים.

אופן העבודה של מפזר חום


מפזר החום הופך אוויר קר לאוויר חם, וזאת באמצעות יניקה של האוויר בחדר מצד אחד של המכשיר, העברתו דרך גופי חימום הנמצאים בתוך המכשיר ופליטתו החוצה כאוויר חם המתפזר בחלל. 

מפזר חום - יתרונות וחסרונות

למפזר חום ביתי ותעשייתי כאחד יש לא מעט יתרונות:
  • חימום מהיר - היתרון הגדול ביותר של המכשיר. האוויר החם יוצא תוך שניות וכך נהנים מחלל חם במהירות.
  • ניידות - את המפזר הביתי ניתן לנייד בקלות ברחבי הבית, ובתוך זמן קצר לחמם חלל אחר שבו נמצאים.
  • מחיר - העלות של מפזר חום ביתי נמוכה מאוד ביחס לעלות שאר מכשירי החימום, ולכן ניתן לרכוש גם מספר מפזרי חום ולאפשר לכל בני הבית או העובדים ליהנות מחלל חם באופן מיידי.
אין ספק כי יתרונות אלה הופכים את מפזר החום לאחד ממוצרי החורף המבוקשים ביותר, אבל חשוב לזכור שכמו לכל דבר אחר - גם למפזר חום יש חסרונות:
  • צריכת חשמל גבוהה - צריכת החשמל של מפזר חום היא גבוהה מאוד ולכן, בעיקר אם רוכשים מספר מכשירים ומשתמשים בהם הרבה, יש לצפות לחשבון חשמל גבוה יחסית.
  • חימום אזורים קטנים בלבד - מפזרי החום, גם אלה התעשייתיים, מחממים חללים קטנים בלבד ולכן מתאימים בעיקר למקומות קטנים. 
  • חיבור תלת פאזי - חיבור החשמל חייב להיות תלת-פאזי בגלל צריכת החשמל הגבוהה.   

מפזרי חום בא.ד.ר אורון

אצלנו בא.ד.ר אורון תוכלו למצוא מפזרי חום מתוצרת החברות המובילות בתחום. כל המפזרים  עברו בדיקת איכות ותקינות קפדנית, ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה. אפ אתפ מתעניינים ברכישת מפזר חום לבית או לעסק אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את מפזר החום שמתאים לצורכיכם באופן מדויק.
 
לקבלת מידע נוסף אודות מפזר חום צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.  
 
מפזר חום
מפזר חום אנכי