דף הבית >> מידע מקצועי >> מנורות לבית
מנורות לבית

מנורות לבית מוסיפות הרבה מאוד לעיצוב הכללי שלו, ומסייעות ביצירת האווירה הרצויה. אצלנו באדר אורון תוכלו למצוא מגוון גופי תאורה, ולבחור מתוכם את אלה שמתאימים לעיצוב הכללי בבית שלכם.
מנורות לבית רוכשים באדר אורון.

מנורות לבית מוסיפות הרבה מאוד לעיצוב הכללי שלו, ומסייעות ביצירת האווירה הרצויה.

אצלנו באדר אורון תוכלו למצוא מגוון גופי תאורה, ולבחור מתוכם את אלה שמתאימים לעיצוב הכללי בבית שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה באולם התצוגה שלנו חייגו עכשיו 09-8619295 
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מנורות לבית שעושות את ההבדל

כשאתם מעצבים את הבית, אחד הדברים שחשוב מאוד לשים לב אליו הוא המיקום של גופי התאורה. מיקום נכון שלהם יאפשר לכם ליהנות מאווירה הרבה יותר נעימה בבית ויוסיף הרבה מאוד לעיצוב הכללי. בכל חדר מחדרי הבית המיקום האידיאלי של גופי התאורה יהיה קצת שונה: בחדר האירוח סביר להניח שתרצו להתקין גוף תאורה מרכזי, אשר יאיר את החלל כולו באור יקרות; בפינת האוכל סביר שתרצו להתקין גופי תאורה שקועים או צמודי תקרה, על מנת לספק לסועדים תחושה של מרחב גדול יותר שנעים יותר לסעוד בו; בחדרי השינה של הילדים מומלץ להתקין גוף תאורה מרכזי שניתן לעמעם, ובחדר השינה שלכם חשוב שבנוסף למנורה המרכזית יהיה גם מקום לשני גופי תאורה משני צדי המיטה.

מנורות לבית - אור בבית

חשוב לזכור, שפתרונות תאורה נכונים יכולים לסייע גם בהבלטת היתרונות של המבנה ובהסתרת החסרונות שלו. כך למשל, אם יש פינה בבית שאינה מהוקצעת כמו שצריך, אפשר יהיה להתקין גוף תאורה שמאיר כלפי מטה ומסית את תשומת הלב מהפינה האמורה. לעומת זאת, אם יש לכם אוסף מסוים שאתם רוצים להציב על המדף ושאנשים ישימו לב אליו כשהם נכנסים אליכם הביתה, בחירה במנורות לבית מסוג ספוטים, אשר יותקנו בסמוך למדף התצוגה, תסייע לכם להשיג את המטרה.

אין ספק, שבחירה נכונה של מנורות לבית תסייע לכם להשיג את העיצוב ואת האווירה הרצויים לכם. על מנת שזה יקרה, מומלץ להגיע לחנות המציעה מבחר גדול של אפשרויות, אשר מתוכן תוכלו לבחור את המנורות שמתאימות בדיוק לסגנון העיצובי ולטעם האישי שלכם ושיכניסו הרבה אור לביתכם.

אדר אורון לשירותכם

באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של גופי תאורה לבית, ביניהם:

- גופי תאורה תלויים

- גופי תאורה צמודי תקרה

- ספוטים וגופי תאורה שקועי תקרה

- מבחר גדול של מנורות קיר

- מבחר מנורות עומדות - תוספת נפלאה לכל בית

אתם מוזמנים להגיע אלינו כדי להתרשם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לשמוע בדיוק מה אתם צריכים ולהמליץ לכם על גופי התאורה המתאימים.
לקבלת מידע נוסף אודות מנורות לבית ושאר המוצרים שתוכלו למצוא אצלנו חייגו עכשיו 09-8619295 והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.